درباره ما

ما در آژانس دونقطه با تجربه نزدیک به دو دهه فعالیت، تنها یک وظیفه برای خود متصور هستیم؛ اینکه خیال شما را از هر نوع خدمات در دایرهٔ برندینگ و دیجیتال مارکتینگ راحت کنیم.

درباره دونقطه

کار ما طراحی استراتژی برند، طراحی هویت بصری برند و دیجیتال برندینگ (طراحی سایت، طراحی رابط و تجربه کاربری، مدیریت شبکه‌های اجتماعی و سئو) می‌باشد. ابتدا برای کسب و کار شما با متدهای معتبر، به‌روز و خلاق استراتژی تدوین و طراحی می‌کنیم. سپس بر اساس همین استراتژی به طراحی هویت بصری برند شما می‌پردازیم.

خدمات دیجیتال برندینگ نیز بر همین اساس یعنی در راستای گسترش هویت برند شما انجام می‌شود.
گوهر اصلی ما تیم حرفه‌ای ما است. تیمی خلاق و متخصص که همگی بر انجام کار به بهترین شکل هم‌پیمان شده‌اند.

ما بر این باوریم که طرحی خلاق و موثر بدون هم‌دلی و ارتباط مستقیم با کارفرما و مهم‌تر از آن تعهد شخصی و عمیق نسبت به پروژه پدیدار نمی‌شود. هم‌چنین به خوبی می‌دانیم موفقیت کسب و کار شما، موفقیت برند دونقطه است.

affordable-pricing
طراحی خلاق، با مخاطب سخن می گوید

جذابیت و کیفیت بصری، منجر به ماندگاری شما، در ذهن افراد می‌شود.

ما از خلق کردن لذت می‌بریم

از چیستی و چرایی کسب و کارتان با ما صحبت کنید. سرگذشتتان را برایمان بازگو کنید تا کسب و کار شما یکی دیگر از دوستان صمیمی ما باشد و بر اساس آن طرحی خلق کنیم که روایتگر برند شما باشد. ما اینجاییم تا مشتریان شما تجربه‌ای لذت بخش و یکپارچه در ارتباط با برند شما به دست آورند. ما در تلاشیم تا از کسب و کار شما برندی خلق کنیم که هدف داشته باشد، روی افراد اثرگذار باشد و بماند.

این که برندی ایجاد یا بازآفرینی شود تا تحولی مثبت و حرکتی روبه جلو شروع نماید، به ما انگیزه می‌دهد تا با تمام قوا کار کنیم.  ما در دونقطه کمک می‌کنیم تا برندهایی خلق شوند که اثر گذار باشند. ما با ارایه خدمات متعهدانه، با کیفیت، حرفه‌ای و خلاقانه می‌کوشیم تا به کسب و کارها کمک کنیم تجربه‌ای لذت بخش برای مشتریانشان بسازند. برای آن‌ها مسیر رسیدن به موفقیت، رشد و توسعه را روشن می‌کنیم و دوستانه کنارشان می‌ایستیم تا به برندی تبدیل شوند که همه به وجودش افتخار کنند.

 
پیمایش به بالا